Mieszkanie Hajnówka
Hajnówka, podlaskie
- 318 000 zł
- 73 m²
- 4 356,16 zł/m²
Anna Karlińska
Skontaktuj się
Mieszkanie Hajnówka
Hajnówka, podlaskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Mieszkanie Hajnówka
Zaktualizowane: 4 maja 2026
318 000 zł 73 m² 4 356,16 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
4
1980
parking publiczny / na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 318 000 zł (4 356,16 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 73 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Premium Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: 950188
Lokalizacja
- Adres: Hajnówka, hajnowski, podlaskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronne, mieszkanie o powierzchni 73 m² położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.
Parametry mieszkania:
jasny salon z wyjściem na balkon,
trzy ustawne sypialnie,
oddzielna kuchnia,
łazienka i osobne WC,
przestronny korytarz,
piwnica - dodatkowe miejsce do przechowywania.
Układ mieszkania jest niezwykle funkcjonalny - pomieszczenia są niezależne, co zapewnia komfort i prywatność każdemu domownikowi. (...)